Rybnik

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 800 000 PLN
Cena za m2
2 407,57 PLN
Powierzchnia
1 163 m2
Powierzchnia działki
8 604 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Numer oferty
10/3539/OOS

Opis nieruchomości

nr oferty 225/2016/P

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 8604 m2 położona w Rybniku przy drodze krajowej nr 78 w niewielkiej odległości od strefy ekonomicznej, bezpośrednie otoczenie stanowią tereny zabudowy usługowej, mieszkaniowej oraz tereny zieleni.
Na nieruchomości znajduje się budynek handlowo produkcyjny, składający się z dwóch części.

Część biurowo-handlowa to budynek parterowy, niepodpiwniczony o powierzchni 310 m2 wykonany w technologi murowanej, otynkowany, dach kryty papą. Drzwi wejściowe, aluminiowe, okna PCV, na podłogach płytki ceramiczne.Budynek wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralne ogrzewanie z własnej kotłowni na paliwo stałe.

Część produkcyjna to budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowe 853 m2, murowany, otynkowany, dach kryty papą.

Teren płaski, ogrodzony, wokół budynku w większości utwardzony kostką betonową.
W odległości ok 250 m2 znajduje się przystanek komunikacji autobusowej co zapewnia dostęp do centrum miasta oraz sąsiednich dzielnic.
Więcej informacji w biurze.
Zapraszamy.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Trapez
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Patrycja Buczyńska-Nowak

Patrycja Buczyńska-Nowak

Właściciel

Telefon:
791 770 707
E-mail:
biuro@adoppa.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ADOPPA z siedzibą przy Leśna 10, 42-400 Zawiercie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@adoppa.pl… czytaj więcej