Czas podsumowań i nowych planów.

administrator 11 January 2022

Właśnie minął kolejny rok i nastał nowy, kalendarzowy rok 2022! To czas podsumowań, refleksji oraz nowych pomysłów i planów. Jest to intensywny okres również dla naszej firmy. A wszystko dlatego, że zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres usług na rynku nieruchomości, wychodząc naprzeciw potrzebom obecnych oraz przyszłych Klientów.

W nowym roku Adoppa stawia na rozwój działań w kilku strategicznych segmentach branży nieruchomości. Chcemy łączyć ze sobą zarówno potencjał dla wielkich inwestycji deweloperskich, obiektów użytkowych i turystycznych, jak i spełniając marzenia wielu rodzin o własnych, przytulnych czterech kątach. Co kryje się w nowej ofercie na 2022 rok?

Inwestycje deweloperskie

Jedna z najpopularniejszych gałęzi w branży nieruchomości. Skrupulatnie wyselekcjonowane inwestycje budowlane i mieszkaniowe, w tym oferty sprzedaży nieruchomości pod budowę budynków mieszkalnych lub całej zabudowy mieszkaniowej – działki z przeznaczeniem pod budowę osiedli, domów jednorodzinnych wolnostojących lub w zabudowie bliźniaczej itp. Wszystkie dostępne w naszych ofertach tereny lub obiekty, rozmieszczone są w lokalizacjach spełniających najwyższe standardy użyteczności i komfortu oraz odpowiadające potrzebom przyszłych inwestorów.

Hale produkcyjne, fabryki i magazyny

Obiekty o dużej powierzchni użytkowej, przystosowane do wykonywania działań o charakterze przemysłowym. Dzięki swojemu potencjałowi rozbudowy lub dokonywaniu przekształceń, stanowią doskonałą przestrzeń do inwestycji, m. in. dla przedsiębiorstw nastawionych na ciągły rozwój i poszerzanie zakresu działalności. Oferujemy hale, obiekty fabryczne, magazyny i składy, które można poddać adaptacji, dostosowując je do własnych wymogów i preferencji. 

Hotele i rekreacja

Branża turystyczna rządzi się swoimi prawami. To sprawia, że często wybór właściwej inwestycji, posiadającej odpowiednią lokalizację, nowoczesny projekt i stosowne pozwolenia na budowę, bywa mocno utrudniony. Dzięki Adoppa, już teraz dostępne są oferty w tej kategorii, które spełniają wszystkie wyżej wymienione kryteria. Co więcej, inwestycje hotelarskie utytułowane są w atrakcyjnych rekreacyjnie oraz lokalizacyjnie obszarach miejskich i turystycznych.

Centra i obiekty logistyczne

Realizacja działań związanych z usługami transportowymi lub spedycją, wymaga sporego zaplecza w postaci lokali użytkowych. Wszystkie tereny, na których byłaby możliwa budowa tego rodzaju inwestycji, muszą cechować się łatwym, bezkolizyjnym dojazdem dla samochodów ciężarowych; lokalizacją w pobliżu autostrad, dróg szybkiego ruchu lub węzłów komunikacyjnych; terenem o podstawowym przeznaczeniu dla obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej. Wszystkie oferty od Adoppa zawierają w sobie każdy z tych elementów, dodatkowo proponując wybór obszarów z pełnym potencjałem do rozbudowy.

Każdy z wymienionych segmentów kryje w sobie bogactwo zróżnicowanych ofert, które z pewnością zainteresują zarówno inwestorów wielkich kompleksów turystycznych czy przemysłowych, jak i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa. Już od początku 2022 roku będziemy wprowadzać naszych Klientów w szczegóły tych inwestycji – służąc przy tym doświadczeniem, mądrą radą i pomocną dłonią. Chcesz być pierwszą osobą, która przekona się o ich potencjale, zanim zrobią to inni? Zapraszamy do kontaktu z biurem i naszymi specjalistami.

Satysfakcja i zadowolenie Klientów jest naszym postanowieniem noworocznym!