Przyłubsko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
189 000 PLN
Cena za m2
4 200 PLN
Powierzchnia działki
45 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Dostępne od
2024-03-07
Numer oferty
321/3539/OGS

Opis nieruchomości

Opis
Działka z domem o pow. 45m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i WC.
przyłącze wody, prądu.

Działka położona bezpośrednio nad zalewem w Przyłubsku oraz rzeką, w otoczeniu malowniczej i dzikiej przyrody w samym sercu Jury krakowsko - częstochowskiej!!!!.
Chcesz od zaraz rozpocząć budowę wymarzonego domu nad jeziorem i zamieszkać lub wypocząć w samym sercu Jury. To jest oferta dla Ciebie!!!
Chcesz bezpiecznie i pewnie zainwestować w niezwykle atrakcyjną nieruchomość w Krainie malowniczej Jury, nad wodą – to jest oferta dla Ciebie!!
Działka zlokalizowana jest na terenach o wysokich walorach krajobrazowych, w miejscu urokliwym, cichym i spokojnym. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie zalewu Przyłubsko i rzeki Krztynią. Teren o ładnym regularnym kształcie.
Idealne miejsce dla miłośników przyrody oraz aktywności fizycznej (w bezpośredniej okolicy kompleks turystyki wspinaczkowej)

Tereny o funkcji usługowo-rekreacyjnej związanej z obsługą ruchu turystycznego .
Przeznaczenie podstawowe: tereny wypoczynku i rekreacji.
Przeznaczenie dopuszczalne: usługi nieuciążliwe /handel, gastronomia, rzemiosło, zieleń urządzona.
Możliwość realizacji zabudowy w zakresie usług gastronomicznych, obsługi ruchu turystycznego /wypożyczalnie sprzętu sportowego, punkt informacyjno-medyczny, infrastruktura sanitarna itp./.
Realizację urządzeń w zakresie funkcji usługowej z możliwością ich modernizacji (w tym przebudowy, rozbudowy itp.) oraz wymianę kubatury obiektów w złym stanie technicznym;

w ofercie dodatkowo 2 domki wraz z działkami 689m2 oraz 367m2 z bezpośrednim dostępem do plaży. cena każdego domku wraz z użytkowaniem wieczystym gruntu w cenie 189 000 zł

Patrycja Buczyńska-Nowak
Biuro Nieruchomości ADOPPA
791 770 707

Zapraszamy do oglądania.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Patrycja Buczyńska-Nowak

Patrycja Buczyńska-Nowak

Właściciel

Telefon:
794 770 707
E-mail:
biuro@adoppa.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ADOPPA z siedzibą przy Piłsudskiego 9/3, 42-400 Zawiercie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@adoppa.pl… czytaj więcej