Gotowy do pracy gabinet stomatologiczny 101m2

Lokal | Sprzedaż | Bytom

910 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
910 000 PLN
Cena za m2
9 009 PLN
Powierzchnia
101 m2
Przeznaczenie
Medyczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe, Inne
Numer oferty
19/3539/OLS

Opis

Witamy serdecznie!
Miło nam jest zaprezentować Państwu bardzo ciekawą, branżową propozycję gabinetu stomatologicznego. 

Opis lokalu
Gabinet umiejscowiony jest na parterze kamienicy w centrum Bytomia - odległość od rynku wynosi 500m, a od dworca PKP - 600m.
Do gabinetu wchodzimy przez klatkę schodową, mając do dyspozycji, aż 101m2 powierzchni użytkowej. Co więcej, istnieje możliwość powiększenia gabinetu, poprzez dokupienie lub wydzierżawienie lokalu przylegającego, który dodatkowo ma wejście od ulicy - mamy zatem do czynienia z lokalem, który posiada spory potencjał rozwoju.
Sam gabinet składa się z:
- korytarza z poczekalnią
- małej recepcji
- dwóch łazienek (jedna dla pacjentów, druga dla personelu)
- brudownika
- dwóch pomieszczeń, w których mieszczą się dwa niezależne stanowiska/gabinety pracy. Pomiędzy tymi dwoma znajdują się przesuwne drzwi, dzięki czemu mogą one być całkiem niezależne, lub funkcjonować w sposób otwarty między sobą,
- dużego pokoju o powierzchni, około 20m2, w którym aktualnie znajduje się magazynek na materiały oraz przestrzeń wypoczynkowa
- pomieszczenia socjalnego

Do lokalu przynależy duże pomieszczenie piwniczne, ulokowane bezpośrednio pod pomieszczeniem socjalnym. Do piwnicy doprowadzony jest prąd, pełni ona rolę archiwum i magazynu. 

Dla personelu znajdują się miejsca parkingowe na dziedzińcu kamienicy. Pacjenci bezproblemowo znajdą miejsca parkingowe w pobliżu kamienicy. 

Opis gabinetu
Gabinet jest w bardzo dobrym stanie, cały czas jest otwarty i przyjmuje pacjentów. Sam sprzęt posiada wszystkie wymagane paszporty, atesty, dopuszczenia, jest na bieżąco serwisowany i/lub kalibrowany. Jest to więc gotowe miejsce do pracy, nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego - nic tylko wchodzić i przyjmować pacjentów.
Gabinet zawiera dwa niezależne stanowiska pracy, może więc pracować w nim, równolegle dwóch lekarzy, z możliwością przystosowania kolejnego pomieszczenia dla trzeciego lekarza. Dodatkowo, zakup lokalu sąsiadującego jeszcze poszerza możliwości, dając szansę na stworzenie mini kliniki lub bardziej rozbudowanego centrum stomatologicznego. 

Stan sprzętu będącego na wyposażaniu gabinetu jest bardzo dobry i nie widać na nim śladów zużycia, a jest to sprzęt wysokiej jakości. Co więcej, w cenie gabinetu, znajdują się wszelkie materiały do pracy, od rękawiczek po nowoczesne materiały do wypełnień, a ich stan magazynowy jest na bieżąco uzupełniany. 

Z wyposażenia gabinetu można wymienić, między innymi:
- dwa unity
- RTV i RTG,
- endometr,
- autoklawy,
- zgrzewarki,
- destylarka,
- urządzenie do smarowania prostnic i kątnic,
- sprzęt do stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, endodoncji oraz protetyki. 

Obecny właściciel - jeśli będzie taka deklaracja ze strony nowego właściciela, chętnie dokona tzw. "miękkiego przejęcia" oferując swoją pracę jeszcze przez jakiś czas, w określonym wymiarze godzin.

To doskonała okazja, między innymi dla osób, które chcą rozpocząć swoją praktykę zawodową z własnym gabinetem lub osób, które chcą poszerzyć swoją działalność. 

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę.

Dodatkowe informacje

Monitoring
Tak
Ochrona
Tak
Alarm
Tak
Klimatyzacja
Tak

Prezentacja nieruchomości

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Adoppa z siedzibą przy Piłsudskiego 9/3, 42-400 Zawiercie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@adoppa.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM